Haliç Buluşmaları

“Selçuklu’yu Anlamak: Van Gölü Havzasında Selçuklu İzleri”

UTESAV tarafından bu akşam gerçekleştirilen 20. Haliç Buluşması’nda, Doç. Dr. Abdülhamit Avşar ile “Selçuklu’yu Anlamak: Van Gölü Havzası’nda Selçuklu İzleri” konusunda konferans gerçekleştirildi.

13 Aralık 2013 Cuma

28 Şubat’ın gerekçesi: içki ile hindi!

UTESAV tarafından bugün MÜSİAD’ın Genel Merkezi’nde “28 Şubat Postmodern Darbesinin Ekonomik, Sosyal ve Siyasal Sonuçları” konulu Haliç Buluşması paneli düzenlendi.

3 Ekim 2013 Perşembe

“Ümmetin büyük çoğunluğu gaflet içinde!”

UTESAV ile Genç MÜSİAD tarafından 12 Eylül Perşembe akşamı MÜSİAD’ın Sütlüce’deki genel merkezinde “Mısır’da Son Durum ve Müslüman Kardeşlerin Sivil Direnişi” konulu panel düzenlendi.

13 Eylül 2013 Cuma

“Vandallara bu ülkede fırsat verilmemeli”

UTESAV'ın Haliç Buluşmalarında gazeteci-yazar Ahmet Taşgetiren, GENAR Başkanı İhsan Aktaş ve MÜSİAD 3. Dönem Genel Başkanı Dr. Ömer Bolat'ın katılımıyla Taksim olayları masaya yatırıldı.

21 Haziran 2013 Cuma

AFRİKA’NIN GELECEĞİ VE TÜRKİYE

UTESAV’ın 21 Şubat 2013 Perşembe günü MÜSİAD Genel Merkezi Toplantı Salonu'nda, Afrika uzmanı, Çad Büyükelçisi Prof. Dr. Ahmet KAVAS katılımıyla gerçekleştirildi.

21 Şubat 2013 Perşembe

Komisyon Başkanı ‘Darbelerin kitabı’nı yazıyor!

(UTESAV) tarafından bir düşünce paylaşım platformuna dönüştürülen ‘Haliç Buluşmaları’nda gündem bu sefer DARBELERİN ANATOMİSİydi…

3 Ocak 2013 Perşembe

Filistin çözüme kavuşmadan Ortadoğu’ya barış gelmez!

ORDAF Başkanı Prof. Dr. Zekeriya Kurşun ise İsrail’i kabullenen Arapların Filistin Devleti’ni benimseyememelerindeki çelişkiye dikkat çekti.

18 Ekim 2012 Perşembe

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) Başkanı Dr. Tayfun Acarer, 22 Kasım’da yürürlüğe giren “Güvenli İnternet” uygulamasının gerekçeleriyle ilgili detayları açıkladı.

22 Kasım 2011 Salı