Basın Bültenleri

Genel Başkan Kaan: İslamofobinin, Kronikleşmeden Ortadan Kaldırılması, Tüm Dünyanın Huzuru İçin Elzemdir

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Yeni Zelanda’da iki camiye yönelik gerçekleştirilen saldırılara ilişkin bir yazılı açıklama yaptı.

15 Mart 2019 Cuma

Kumar ve Türevleri Raporu Basın Tanıtımı

UTESAV ve MÜSİAD Ortaklığıyla Hazırlanan Kumar ve Türevleri Raporu Basın Tanıtımı'nda Önemli Konulara Değinildi.

27 Aralık 2018 Perşembe

140 Farklı Ülkeden 7000’den Fazla Yatırımcıyı ve Devlet Adamını Konuk Eden, Dünyanın En Önemli Ekonomi, Finans ve Ticaret Zirvelerinden Biri Olan 17. MÜSİAD EXPO 21-24 Kasım Tarihinde Gerçekleşti

Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank: “MÜSİAD EXPO Türkiye’den dünyaya en güzel mesajdır”

30 Kasım 2018 Cuma

Teslim Olmadık, Olmayacağız!

UTESAV Başkanı Mehmet Develioğlu,15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümü vesilesiyle,darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulundu.Türk milletinin ayağına vurulmak istenen prangalara karşı büyük bir direniş ve mücadele örneği sergilediğini ifade etti

13 Temmuz 2018 Cuma

Çanakkale Zaferi Milletimizin Diriliş Nefhası Oldu

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (UTESAV) Başkanı Mehmet Develioğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümüne ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

19 Mart 2018 Pazartesi

28 Şubat Süreci Yeni Bir Uyanışın Simgesi Oldu

UTESAV Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Develioğlu, "28 Şubat Post Modern Darbesi sadece dönemin hükümetine yapılmış bir darbe değil, milletimizin, değerlerine kısacası bütün bir medeniyetine yapılmış darbedir " dedi.

28 Şubat 2018 Çarşamba

2. Sultan Abdülhamid Han'a 100. yıl vefası

II. Abdulhamid Han’ın 100. Ölüm yıl dönümünde rahmetle anıyoruz.

12 Şubat 2018 Pazartesi