Basın Bültenleri

Teslim Olmadık, Olmayacağız!

UTESAV Başkanı Mehmet Develioğlu,15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümü vesilesiyle,darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulundu.Türk milletinin ayağına vurulmak istenen prangalara karşı büyük bir direniş ve mücadele örneği sergilediğini ifade etti

13 Temmuz 2018 Cuma

Çanakkale Zaferi Milletimizin Diriliş Nefhası Oldu

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (UTESAV) Başkanı Mehmet Develioğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümüne ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

19 Mart 2018 Pazartesi

28 Şubat Süreci Yeni Bir Uyanışın Simgesi Oldu

UTESAV Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Develioğlu, "28 Şubat Post Modern Darbesi sadece dönemin hükümetine yapılmış bir darbe değil, milletimizin, değerlerine kısacası bütün bir medeniyetine yapılmış darbedir " dedi.

28 Şubat 2018 Çarşamba

2. Sultan Abdülhamid Han'a 100. yıl vefası

II. Abdulhamid Han’ın 100. Ölüm yıl dönümünde rahmetle anıyoruz.

12 Şubat 2018 Pazartesi

İslâm Ülkelerini Birlikte Hareket Etmeye Davet Ediyoruz

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (UTESAV) Başkanı Mehmet Develioğlu, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti tanımasına ile ilgili bir açıklama yaptı.

7 Aralık 2017 Perşembe

Cumhuriyet’imiz 94 yaşında

28 Ekim 2017 Cumartesi

Referandum Müslümanların kanının dökülmesine sebep olacaktır!

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (UTESAV) Başkanı Mehmet Develioğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nde (IKBY) yapılan referandum ile ilgili bir açıklama yaptı.

25 Eylül 2017 Pazartesi