Basın Bültenleri

24. Yılında 28 Şubat Post Modern Darbesini Kınıyoruz!

28 Şubat darbesi özelinde gerek Türkiye topraklarında gerekse dışarıda yaşanan tüm darbe girişimlerini lanetliyor, halkın iradesine yapılan her türlü zulmün karşısında olduğumuzu belirtiyoruz.

28 Şubat 2021 Pazar

Ayasofya Birlik ve Beraberliğimizin Sembolüdür!

Bu topraklar Osmanlı’nın bize bıraktığı bir mirastır. Ayasofya ise bu mirasın mührüdür. Bu mühür, birlik ve beraberliğimizin simgesi, gücümüze güç katan bir parçamızdır.

2 Ocak 2021 Cumartesi

17 – 25 Aralık Darbe Girişimini Lanetliyoruz!

Ülkemize her açıdan çeşitli zararlar veren FET֒nün, devletimizi zor duruma düşürmek için gerçekleştirdiği 17 – 25 Aralık Yargısal Darbe Girişiminin üzerinden 7 yıl geçti.

25 Aralık 2020 Cuma

Medeniyetimizin İnşasında Rol Alan Tüm Eğitimcilerimize Saygıyla…

Hayatımızdaki yeri tartışılmaz olan, yarının güçlü Türkiye’si için çocuklarımızı yetiştiren, nesilden nesile ilim ışığını taşıyan tüm vicdan sahibi öğretmenlerimizi öğretmenler gününü kutlarız.

24 Kasım 2020 Salı

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bugünümüzü Allah Rasulü'nün örnekliğiyle ve değerleriyle buluşturabilirsek, insanlık o zaman huzuru yaşayacak; yeryüzü adaletle, hakikatle, merhametle ve şefkatle tanışacaktır.

28 Ekim 2020 Çarşamba

12 Eylül Darbesinin Üzerinden 40 Yıl Geçti

Kanlı 12 Eylül Askeri Darbesi özelinde ülkemize siyasi, sosyal, ekonomik, kültürel ve psikolojik her alanda yapılan bütün darbeleri kınıyor, tekrarının yaşanmamasını temenni ediyorum.

12 Eylül 2020 Cumartesi

Toplumun İfsadına Yol Açan Her Türlü Sapkınlığın Karşısındayız!

Allah’ın hükümlerini bugün insanlara bildirmek ise suç değil, aksine bütün Müslümanların üzerine düşen ilahi bir sorumluluktur.

27 Nisan 2020 Pazartesi

23. Yılında 28 Şubat Post Modern Darbesini Kınıyoruz!

UTESAV olarak 28 Şubat darbesi özelinde gerek Türkiye topraklarında gerekse dışarıda yaşanan tüm darbe girişimlerini lanetliyor, halkın iradesine yapılan bu zulmün karşısında olduğumuzu belirtiyoruz.

28 Şubat 2020 Cuma

Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

"Allah'ım sen affedicisin, affetmeyi seversin, bizleri affet."

27 Şubat 2020 Perşembe

Üç Aylarımız Mübarek Olsun!

Rahmet ve bereket ayı olarak bilinen ve Recep, Şaban, Ramazan aylarını kapsayan “Üç Aylar” 25 Şubat 2020 tarihinde başlıyor

25 Şubat 2020 Salı