Oyununuzu gördük ve teslim olmayacağız!

Haince yapılan ekonomik saldırı karşısında, kararlılıkla cumhurbaşkanımızın ve devletimizin yanındayız.

Oyununuzu gördük ve teslim olmayacağız!

 

"Türkiye, 24 Haziran seçimlerinden birlik ve beraberliğini perçinleyerek çıkmıştır. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve kurulan yeni kabine ülkemizde çok olumlu hava oluşturmuş, terörle mücadelede çok etkili sonuçlar alınmıştır.

Türkiye büyüyüp gelişirken, yıllardır ittifak yaptığı bir ülke tarafından tehdit edilmiş ve yaptırımları ile karşı karşıya kalmıştır.

Ülkemiz, 12 Ağustos 2018 gecesi döviz üzerinden çok ağır bir saldırı ile karşı karşıya kalmıştır. Ekonomik piyasanın işleyiş ve kuralları hiçe sayılarak yapılan bu hain saldırıyı kınıyoruz. Bu bir soğuk savaştır.  

Türkiye'nin milli ve yerli politikalar uygulamasını istemeyen devletler ve karanlık güç odakları sahip oldukları her türlü araçlarla Türkiye ekonomisine saldırıp, darbe yapmak istemektedirler.
 
Değeri şişirilmiş dolar ile ülkemizde ekonomik kriz algısı oluşturulmak istenmektedir. Ülkemiz, kıtlığın, savaşın ve afetin pençesindeymiş gibi   kriz tiyatrosunu sahneye koymaya çalışanlar vardır.

Devletimiz, milletimizin yanında ve tüm oyunların farkındadır. Türkiye'nin gücü ve dayanıklılığı yerindedir. Saldırılar birlik ve beraberliğimiz karşısında etkisiz kalacaktır.

Sosyal medya üzerinden yapılan asılsız haber ve propagandalara değil, Cumhurbaşkanımız ve hükümetimizin açıklamalarına itibar etmeliyiz. Rehavet ve karamsarlığa teslim olmadan, işimizin başında olmalı ve üretime devam etmeliyiz